Kliknij, aby powiększyćDnia 5 października przedszkolaki z grupy „Słoneczek” z Oddziału Przedszkolnego znajdującego się w Szkole Podstawowej w Mamliczu wspólnie z wychowawcą panią Sylwią Wrzesińską odwiedziły miejscową Bibliotekę Publiczną. Dzieci miały okazję zapoznać się z ofertą kulturalno – edukacyjną mamlickiej książnicy.

Oprócz oferowanego księgozbioru przedstawiono wystawę prac plastycznych wykonanych przez dzieci podczas warsztatów odbywających się w filii w Mamliczu. Dodatkowo zostały przeprowadzone zajęcia na podstawie książki „Franklin i książka z biblioteki”. Spotkanie zakończyło się wspólnym wykonaniem żółwi z plasteliny i kasztanów. Przedszkolaczki uśmiechnięte opuszczały siedzibę biblioteki z drobnymi upominkami.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG