Z okazji VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam wchodzę ”Filię nr1 odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Barcinie wraz z opiekunami. Z ogromnym zaangażowaniem czytali wiersze o kwiatkach Włodzimierza Ścisłowskiego ze zbioru „Ładne ziółka” i „Zielone igraszki”. W wielkim skupieniu wysłuchali również na płycie CD Tryptyku Rzymskiego cz. ”Źródło” Jana Pawła II czytanego przez Krzysztofa Globisza .W bibliotece czuli się bardzo dobrze ponieważ długo z zainteresowaniem i ciekawością oglądali  książki przeznaczone dla nich -kolorowe z dużymi literami. Bardzo ucieszyli się z otrzymanych ulotek w formie kwiatków. Obiecali, że wkrótce odwiedzą ponownie.

07.jpg08.jpg05.jpg01.jpg02.jpg04.jpg06.jpg03.jpg