Kliknij, aby powiększyć Kubuś Puchatek, Bolek i Lolek, Kot w butach, Koziołek Matołek, Myszka Miki, Krecik, Kaczor Donald, Reksio, Smerfy, Świnka Peppa i Muminki są sympatyczne, przyjazne i przeżywają ciekawe przygody, a 5 listopada mają swoje święto.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek stał się okazją do spotkania w bibliotece z grupą „Motyli” pani Agnieszki Zakopiec i grupą „Biedronek” pani Doroty Gałązka z Przedszkola nr 2 w Barcinie oraz grupą 5 latków z Przedszkola nr 3 wraz z panią Klaudią Klóskowską. Poszczególne grupy przedszkolne gościliśmy przedpołudniem 7 i 8 listopada 2019 roku.

Przedszkolaki w Oddziale dla dzieci witała pani dyrektor Grażyna Szafraniak, rozmawiając z dziećmi o ich ulubionych postaciach z bajek oraz wracając wspomnieniami do bohaterów swojego dzieciństwa. Nie zabrakło wśród nich koziołka matołka, którego mas kotkową postać najmłodsi mogli zobaczyć w czasie spotkania.

Po rozmowie o bajkach przyszedł czas na zabawę plastyczną. Maluchy na kartkach wyklejały plasteliną ulubioną bajkową postać. Wizytę w bibliotece zakończyło wspólne zdjęcie dzieci wraz z wyklejonymi przez nie postaciami.

Joanna Kujawa-Drozdowska

Galerie

{gallery}images/stories/_materialy_2019/inne_wydarzenia/wszystkie/12112019_2/1{/gallery}

{gallery}images/stories/_materialy_2019/inne_wydarzenia/wszystkie/12112019_2/2{/gallery}