Kliknij, aby powiększyć21 marca 2019 roku, barcińską bibliotekę odwiedziła klasa III A ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie z wychowawczynią Panią Marzeną Błaszak.
Dzieci powitała Pani Dyrektor biblioteki Grażyna Szafraniak, zapraszając dzieci do wspólnej wiosennej zabawy podczas warsztatów.

Pani Justyna rozpoczęła zajęcia od wspólnej rozmowy z dziećmi na temat pierwszych zwiastunów wiosny i czytania wierszy o wiośnie. Kolejnym etapem warsztatów było wykonanie przez dzieci papierowych opasek z bocianem. Dzieci wycinały pojedyncze elementy, które należało w odpowiedni sposób poskładać i skleić, aby powstały piękne i troszkę zwariowane bociany. Następnie uczniowie klasy III A tworzyli żabki z plasteliny. Na koniec zajęć dzieci bardzo chętnie pozowały do wspólnego zdjęcia ze swoimi żabkami.

Justyna Pałka

{gallery}images/stories/_materialy_2019/inne_wydarzenia/wszystkie/23032019_1{/gallery}