Grupa osób pracujących przy stole

Klub „Pasja łączy pokolenia” działający przy Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu i Świetlicy MDK w Mamliczu wznowił zajęcia stacjonarne. W dniu 28 stycznia oraz 4 marca br. panie spotkały się w świetlicy wiejskiej zachowując obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Po długiej pięciomiesięcznej przerwie klubowiczki mogły pochwalić się stworzonymi pracami podczas izolacji. Kreatywność i pasja nie opuszczała pań, tak też powstały zaskakujące prace np. kwiaty z paczek foliowych. Obecnie przy wsparciu Pani Pauliny Balickiej powstaje rękodzieło wykonane z włóczki i szydełka.

Wśród uczestników warsztatów są osoby, które pierwszy raz trzymają w dłoni szydełko, jak i te bardziej doświadczone. Już wkrótce będzie można zaprezentować pierwsze efekty pracy.