kolaż uczestników

Innowacyjna forma bibliotecznej oferty pn. „BiblioPrzetwalnik” to, cotygodniowe rozmowy online z więcej lub mniej znanymi pisarzami, artystami, mieszkańcami gminy, ludźmi z pasją na temat ich hobby, zamiłowań a także tego, jak pandemia wpłynęła na ich codzienność i nie tylko.

Program prowadzi dyrektor BPMiG w Barcinie – Grażyna Szafraniak.

Gościem pierwszego odcinka - 10 listopada 2020r. - była Nell Polgert-Martwijczuk – śpiewaczka, słuchaczka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Barcinie. Kolejne spotkania, a było ich już 21, odbyły się z Zofią Jesionowską, Wiolettą Piasecką, Agnieszką Kaniuka, Katarzyną Rodziewicz, Mirosławem Binkowskim, Marzeną Wolską, Heleną Dobaczewską-Skonieczką, Agnieszką Moritz, Remigiuszem Kuźmińskim, Danutą Wesołowską, Moniką Sawicką, Lilianą, Jakubem i Dominikiem Wojciechowskimi, Haliną i Markiem Kolińskimi, Joanną Krzyżanek, Agnieszką Rydlewską, Barbarą Jędrzejewską, Barbarą Rybałtowską, Magdaleną Andler, Gracjaną Domalską, Andrzejem Michalskim. Zachęcamy do oglądania kolejnych, nowych, równie ciekawych spotkań transmitowanych na żywo na facebooku biblioteki w każdy wtorek o godz. 15:00.

Wszystkim naszym dotychczasowym Gościom serdecznie dziękujemy za współpracę. poświęcony czas i bezinteresowne wsparcie naszej akcji bibliotecznej.

Renata Grabowska