Kierownik oddziału dla dzieci wita zebrane dzieci

14 czerwca 2021 roku barcińską bibliotekę odwiedził Teatr Bajeczny z Bydgoszczy ze spektaklem pt. „Król Dżungli”. Na plenerowej widowni gościliśmy uczestników projektu „Edukowanie przez czytanie oraz młodych czytelników naszej biblioteki. Dzieci miały okazję obejrzeć fantastyczną opowieść o przyjaźni i pewności siebie, która przy okazji wprowadziła ich w świat dobrych manier.

Lew Teodor, który był głównym bohaterem spektaklu śpiewająco przypomniał dzieciom o 3 ważnych słowach ,,proszę, przepraszam, dziękuję’’, a jego przyjaciele z Dżungli tj. papuga, małpka, krokodyl i wąż pokazali, jak powinno się zachowywać przy stole. Całości dopełnił jak zwykle, przepiękny śpiew, muzyka grana na żywo oraz bajeczna i kolorowa scenografia. Widzowie świetnie się bawili i z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie.

Justyna Pałka