MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK W MAMLICZU.

Biblioteka Publiczna filia w Mamliczu już po raz kolejny bierze udział w ogólnokrajowym projekcie skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym „Mała Książka - Wielki Człowiek”.

W mamlickiej filii jako pierwszy Wyprawkę Czytelniczą odebrał trzyletni Emil. W tym cudownym wydarzeniu towarzyszyła mu mama i starsza siostra Liwia, która brała udział w projekcie w zeszłym roku. Serdecznie zapraszamy do biblioteki kolejne dzieci wraz z rodzicami po zestaw Małego Czytelnika.

Wyprawka Czytelnicza składa się z dwóch książek, jednej dla dziecka, drugiej dla opiekuna oraz karty, którą uzupełnia się naklejkami. Przy każdej wizycie w książnicy i wypożyczeniu m.in. jednej książki zdobywa się naklejkę, po zebraniu dziesięciu otrzymuje się Dyplom Małego Czytelnika.