1. Organizatorzy
Imago Okna Drzwi Rolety
Zespół Szkół w Barcinie
2. Termin i miejsce
Turniej odbędzie się 8 grudnia 2018r. w Bibliotece Miejskiej w Barcinie ul. WP 4a. Początek turnieju o godzinie 9:15. Odprawa 9:00.
3. Warunki uczestnictwa
W turnieju może zagrać każdy chętny.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 grudnia 2018r. pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (aktualizacja zgłoszeń codziennie do dnia poprzedzającego zawody po godz. 20).
UWAGA: ograniczona liczba miejsc! Zapewniamy 52 miejsca
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, klub oraz aktualny ranking.
Uczestnictwo w zawodach jest BEZPŁATNE.

4. System rozgrywek
Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, przy tempie 15 minut na zawodnika.

5. Ocena wyników
Kolejność zawodników ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów. W razie ich równości o zajętych miejscach decydują kolejno:
- średni Buchholz;
- Buchholz;
- ilość zwycięstw;
- progres.

6. Sędziowanie
Sędzią turnieju będzie Hubert Łukomski
7. Nagrody
Pula nagród wynosi m.in. 550 zł
Dla wszystkich słodki poczęstunek oraz kawa i herbata
8. Postanowienia końcowe
Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

Turniej dofinasowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach projektu „Drogowskaz-Niepodległa”.

Regulamin do pobrania na naszej stronie BIP: Regulamin

PROJEKT "DROGOWSKAZ NIEPODLEGŁA" DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.