Kliknij, aby powiększyćDzieci, które 17 sierpnia wybrały bibliotekę w Barcinie jako miejsce, gdzie można świetnie spędzić wolny czas nie nudząc się, wzięły udział w zajęciach plastycznych pt. „Martwa natura na kartkach”. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Panią Jadwigę Dziurgiela.

Na początku zajęć Pani Jadwiga zapoznała dzieci z trudną sztuką wykonywania kartek z suszonych kwiatów, traw, liści i wszystkiego tego co dała nam natura. Uczestnicy warsztatów najpierw projektowali swoje kartki, wycinali z liści i płatków róż przepiękne miniaturowe wazoniki a następnie przyklejali je do kolorowych kartek. Powstały niepowtarzalne, przepiękne i kolorowe kartki okolicznościowe. Na koniec zajęć każde dziecko wykonało kartkę z podziękowaniami dla Pani Jadwigi za przeprowadzenie tak ciekawych i pouczających warsztatów plastycznych.

Zajęcia, które odbyły się 17 sierpnia dofinansowane został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Warsztaty realizowane w ramach projektu „EDU ART i TY!” zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Justyna Pałka

PROJEKT "EDU ART I TY!" DOFINANSOWANO Z ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.