Foto relacja z festynu na zakończenie projektu "EDU ART I TY !".

Kliknij, aby powiększyćWe przepięknej scenerii, przy Stanicy żeglarskiej, nad brzegiem Noteci, we wtorkowe popołudnie 28.08.2018 r. odbyło się integracyjne spotkanie pod hasłem „ARTYSTYCZNO-LITERACKA INTEGRACJA”.

Kliknij, aby powiększyć24 sierpnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin miały miejsce ostatnie warsztaty w ramach projektu „EDU ART i TY!, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kliknij, aby powiększyćWe wtorkowe przedpołudnie 21 sierpnia 2018 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyły się zajęcia pt. „Sztuka w roślinach” w ramach projektu „EDU ART i TY!”.

Kliknij, aby powiększyćDzieci, które 17 sierpnia wybrały bibliotekę w Barcinie jako miejsce, gdzie można świetnie spędzić wolny czas nie nudząc się, wzięły udział w zajęciach plastycznych pt. „Martwa natura na kartkach”. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Panią Jadwigę Dziurgiela.

Kliknij, aby powiększyćDzieci, które w piątkowe przedpołudnie wybrały bibliotekę w Barcinie jako miejsce, gdzie można świetnie spędzić wolny czas nie nudząc się, wzięły udział w zajęciach plastycznych pt. „Książka nie tylko z papieru”.