Kliknij, aby powiększyćDzieci, które w piątkowe przedpołudnie wybrały bibliotekę w Barcinie jako miejsce, gdzie można świetnie spędzić wolny czas nie nudząc się, wzięły udział w zajęciach plastycznych pt. „Książka nie tylko z papieru”.

adaniem dzieci było wykonanie książeczek obrazkowych dla młodszych kolegów i koleżanek, którzy nie potrafią jeszcze czytać. Uczestnicy zajęć wykonywali nietypowe książki za pomocą kawałków filcu, kolorowych kordonków, nitek i kleju. Każdy musiał także wymyślić tytuł dla swojej pracy. Na koniec zajęć odbyła się loteria fantowa dla wszystkich uczestników zajęć. Trudno było wyłonić i nagrodzić jedną, najlepszą pracę ponieważ wszystkie książki były przepiękne i starannie wykonane.

Wakacyjne zajęcia organizowane są w barcińskiej bibliotece w ramach „Edu Art i Ty!”, które dofinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Justyna Pałka

PROJEKT "EDU ART I TY!" DOFINANSOWANO Z ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.