Kliknij, aby powiększyć16 lipca 2019 roku odbyły się kolejne zajęcia edukacyjno-plastyczne, które zostały zrealizowane w ramach projektu „Kto czyta nie pyta – książka na leżaku”. Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

Podczas zajęć dzieci rozwiązywały łamigłówki językowe, rebusy liczbowe, quizy i zagadki słowne. Dodatkowym zadaniem było wykonanie własnoręcznie kartki z podziękowaniami dla autorki książek dla dzieci Pani Jolanty Kasperkowiak, z którą spotkamy się już w najbliższy czwartek.

Zainteresowanych spotkaniem autorskim zapraszamy 18 lipca 2019 roku na godz. 11:00.

Justyna Pałka

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY W RAMACH PROGRAMU "PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI".