24 listopada 2021 r. w piechcińskiej książnicy odbyło się rozstrzygnięcie QUIZU PODRÓŻNICZEGO oraz powołanie KLUBU PODRÓŻNIKA w ramach projektu „O podróżach bliskich i dalekich” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas spotkania wręczono nagrody zwycięzcom konkursu.

W QUIZIE PODRÓŻNICZYM maksymalną ilość punktów i nagrody w postaci książek, świec zapachowych, długopisów i notesów otrzymały: Barbara Woźniak, Ewa Urbańska, Barbara Wosińska, Danuta Prusinowska oraz Barbara Borowska.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY, DZIEDZICTWA NARODOWEGO I SPORTU

W RAMACH PROGRAMU PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI

Logo Ogólnopolskie Stowarzyszenie SenioraLogo biblioteki barcinLogo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa NarodowegoLogo projektoweNarodowy program rozwolu czytelnictwa - logo