Zespół “Arete” zaprezentował wiele pięknych wierszy fot. Angelika Uścińska, Źródło: <a href=www.paluki.tv

W ramach Tygodnia Bibliotek oraz 75-lecia trwania tej w Barcinie odbył się koncert poezji śpiewanej zespołu “Arete”. Poezja jest wykwintną formą przekazywania swoich myśli, odczuć czy przemyśleń dotyczących aktualnych wydarzeń. Przez wiele epok powstawały piękne utwory, które stanowią teraz ważne źródło wiedzy na temat minionych czasów. Oprócz tego poezja jest wspaniałym sposobem, aby się zrelaksować i odpocząć poprzez zagłębienie się w słowa. Jeszcze lepiej, gdy wiersze są śpiewane, a towarzyszy temu piękna muzyka, która tylko pogłębia klimat. 11 maja w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin zespół “Arete” zaśpiewał piękne wiersze podczas koncertu "Twórcza podróż ze słowem i muzyką".

Tekst: Angelika Uścińska, 12 V 2022

Źródło: www.paluki.tv