Zrzyt ekranu pokazujący Dyrektor biblioteki i Zaproszonego gościa

Spacer po Odessie bez ruszania się z domu? Takie rzeczy tylko w barcińskiej bibliotece!
Niepowtarzalną okazję przejścia się ulicami tego ukraińskiego miasta czytelnicy biblioteki otrzymali 3 lutego 2021 roku, kiedy to na bibliotecznym Facebooku odbyło się spotkanie online z Panem Borysem Tynką – certyfikowanym przewodnikiem po Odessie, Kijowie oraz Czarnobylu; Pan Tynka nosi także symboliczny, acz zaszczytny tytuł Honorowego Ambasadora Odessy w Polsce, nadany mu przez Urząd Miasta w Odessie.

Kliknij, aby powiększyćDnia 24.04.2019r. w czytelni Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyło się spotkanie w ramach Klubu Podróżujących Rodzin z panią Anną Jaklewicz pt. „Indiana Jones w spódnicy. Archeologiczne podróże do Sudanu”.